Size bir telefon kadar yakınız
0212 485 58 89
Dil Seçin
.png" width="24" height="24" alt=".png" width="24" height="24" alt="">

Fabrika İçi Yol Çizgileri

Fabrika İçi Yol Çizgileri

Bir çok kurumsal firma ve fabrikalar, yere yol çizgisi yaptırmak ister. Ancak uygun fiyatlı ve kaliteli yol çizgi boyası yapacak firmaları bulmakta zorluk çeker. Özüm Yangın Söndürme, bolca referansları, kaliteli ekipmanları ve usta ekibi ile yılların tecrübesiyle hizmetinizde.

 

Gerek fosforlu zemin boyası, gerek sarı, kırmızı, lacivert renkli zemin boyası olarak çeşitlerimizle tüm fabrika, atölye ve firmaların hizmetindeyiz.

Forkliftler ve personeller için yol çizgilerini itina ile çizerek iş güvenliğinizi arttıralım. Kaza riskini azaltalım.

Forklift Yolları Neden Gereklidir?

Firmalar,fabrikalar başta olmak üzere büyük işletmelerin birçoğunda forklift yolu çizgileri kullanımı gereklidir. Yer Bu çizgiler forklift ve personel yollarını birbirinden ayırır. Bu işlem aynı zaman da personellerin can güvenliği için de yapılan bir işlemdir. Çünkü forkliftler ve personeller, kendilerine ayrılan yolları kullanmalıdır. Fabrika veya büyük işletmelerin içinde kullanılan bu çizgiler sayesinde kaza riskinin azaldığı gözlenmiştir. Bu sayede forklift yolu ve forklift park alanı çizgileri tarafımızca uygulanmaktadır. Fabrika zeminine uygulanabilen çizgiler, kullanılmadığı zamanlarda iş araçlarının düzenli olarak park edilmesini de sağlamaktadır.

 

Personeller için Yol Çizgileri Neden Gereklidir?

      Kurum ve kuruluşlarda acil durumlarda kullanılacak olan acil çıkışlar, kaçış yolları konusunda 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre çıkarılmış olan “İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik” te belirli tanımlamalar ve olması gereken özelliklere göre firmamız tarafından uygulanan acil çıkış yolu uygulamalarımız bu sayfada detaylı görseller ve önceki referanslarımıza yapılan uygulamaları burada bulabilirsiniz.

Madde Madde Yol Çizgileri

  • Doğrudan dışarıya veya güvenli bir alana açılması sağlanır ve önlerinde ya da arkalarında çıkışı önleyecek hiçbir engel bulunmaz.
  • Acil durumlarda çalışanların hemen ve kolayca açabilecekleri şekilde olması sağlanır.
  • Acil çıkış yollarında yol ve kapılarda çıkışı zorlaştıracak hiçbir engel bulunmaz.
  • Personel ve araç yollarını birbirinden ayırır.
  • Bu çizgiler sayesinde kaza riskleri önemli oranda azalır.
  • Forklift yolları hem iş araçlarınız hemde personel güvenliğiniz için önemlidir. Ayrıca düzen sağlar.

Bize Ulaşın

Engin Karakeçe » 0507 304 15 30

 

Uygulama Görselleri