Size bir telefon kadar yakınız
0212 485 58 89
Dil Seçin
.png" width="24" height="24" alt=".png" width="24" height="24" alt="">

İş Güvenliği Levhaları

İş Güvenliği Levhaları

Günümüzde yenilenen iş hukukuna göre çalışma ortamında öncelikle güvenliğin sağlanması esas duruma getirilmiştir. Bir çalışma ortamında çalışanlarının sağlıklarını veya psikolojilerini olumsuz yönde etkileyebilecek durumların ortadan kaldırılması konusunda işletme yöneticileri veya işletme sahipleri sorumluluk taşımaktadırlar. Çalışma ve sosyal güvenlik Bakanlığı müfettişleri belirli aralıklarla bu konularda gerekli denetimleri gerçekleştirerek, işletmede çalışma ortamlarının güvenliği konusunda gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaya çalışmaktadır. İş güvenliği konusunda birçok alınabilecek önlem vardır. Bunlardan bazıları; yapılan işin niteliğine göre eldiven kullanmak, bone takmak, kask takmak, baret takmak ve en önemlisi ortam ile ilgili personelin her zaman görebilecekleri yerlere iş güvenliği levhaları yerleştirmektir. Çalışanların çalışma ortamından olumsuz etkilenmesini önleyebilmek için bu tedbirler ve bunların dışında bir çok tedbir alınmaktadır, alınmalıdır. Dilediğiniz sembol ve yazıları içeren levhalar da hazırlanabilir.

İş Güvenliği Levhaları ve Tabelaları

  • Bulunduğunuz noktadan levhanın asılacağı olan mesafeye göre en iyi görüntü ve okunabilirliği sağlama amaçlıdır.
  • Levhalar yasalar kapsamında belirlenmiş standart ebat renk ve malzemeler ile üretilmiştir.
  • Okul, iş yeri, fabrika, depo, antrepo gibi alanlarda kullanım için gerekli tüm levhalar bulunmaktadır.
  • Açık hava şartlarına en az 2 yıl dayanabilecek kalitededir. Yapıştırılacak yüzey pürüzsüz ve temiz olmalıdır.

Bazı Levha Örnekleri

İş Güvenliği Levhaları Özellikleri

  • Ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için idealdir.
  • Dış mekan şartlarına dayanıklı, çok uzun ömürlü uyarı levhası isteyen müşterilerimiz için 0,7 mm kalınlığında  üzerine baskı uygulaması yaparak ürettiğimiz metal levhalar bulunmaktadır.
  • Sadece uyarı levhası üretimiyle kalmayıp, yine iş sağlığı ve güvenliğinin vazgeçilmez parçası olan iş ve trafik güvenliği malzemeleri satışını da sitemize ekleyerek sizelere konu ile ilgili tüm alışverişinizi tek bir yerden çözme imkanı sunduk.
  •  Satılan tüm iş güvenliği malzemeleri gerekli standart ve şartnameleri sağlayacak kalite ve yeterliliktedir.